Hakkımızda

2001 yılında Antalya da kurulan firmamız saç sorunlarına çözüm üretmek için hizmetlerine son teknoloji ve uzman ekiple devam etmektedir.

Firmamızın kurucusu OĞUZ CAN SOYSAL saç sorunu yaşadığı için araştırma yapmaya başladı erken yaşta dökülen saçlarına hem üzülüyor hem stres yapıyor hemde sorunu çözmek için uğraşıyordu. 1999 lı yıllarda saç protezini duydu ve araştırmaya başladı. Saç protezi yaptırmaya karar verdi ve uygulamayı yaptırdı. Hayatındaki değişikliği ve kendisine olan güvenini kazandığını görünce bu mutluluğu başkalarınında yaşaması için bu işi yapmaya karar verdi ilk firmasını saç protezi konusunda 2001 yılında kurdu daha sonra 2003 yılında saç ekim merkezi açarak Türkiye de her iki uygulamayı gerçekleştiren ilk merkez oldu. Çalışmalarında insan mutluluğunu ön planda tutan anlayışı ve dürüst çalışma prensibi sebebiyle bu zamana kadar hizmetlerine devam etmiştir.

Her türlü saç sorunu ile ilgilenen firmamız kalite uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İster normal dökülme, ister kaza sonucu , ister hastalıktan , isterse stres kaynaklı dökülme yaşayın saçlarınızı bizimle tekrar kazanabilirsiniz.
Uzman Kadro Son Teknoloji Tecrübe ve Bilgi birikimi ile Sizlere Yeni Bir Dünya Sunmak İçin Yanınızdayız .